Про компанію

Основні напрями діяльності : Продаж і сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки російських виробників(чизельные плуги, дискові борони, дискові мульчировщики, посівні комплекси). Техніка ідеально підходить для використання у рамках енерго- ресурсозберігаючої системи землеробства. Так само компанія пропонує комплекс мікробних препаратів для рослинництва  (знищення пожнивних залишків і санування грунту, стимулювання зростання рослин, оздоровлення грунту і тому подібне).

 

 

Пропонована технологія є цілісною системою, яка не означає просто відмову від оранки. При переході на зберігаюче землеробство при провідній ролі біометоду міняються все елементы традиційної системи, що вимагає від фахівців сільськогосподарських підприємств освоєння спеціальних знань і уміння діяти відповідно до вимог нової системи.

 

Ключове завдання зберігаючого землеробства з провідним біометодом - відновлення грунтової родючості.

 

 
 

Види діяльності

ГРУНТООБРОБНА ТЕХНІКА: - Плуги-розпушувачі. - Дискові борони. - Дискові мульчировщики. - Посівний комплекс. - Інша техніка. - Запасні частини для усіх видів пропонованої техніки. Наукою і практикою доведено, що постійно зберігати родючість грунту і отримувати при цьому стійкі урожаї можна тільки за рахунок використання триєдиного союзу заходів агротехнічного, агрохімічного і агробіологічного характеру. Перехід на нові екологічно безпечні, грунтозахисні, ресурсозберігаючі технології вимагає наявності спеціальної сільськогосподарської техніки. Тому особливу увагу слід приділити оснащенню парку сільгосптехніки принципово новими машинами для підготовки грунту і посіву, в яких повинні поєднуватися універсальність(багатофункціональність) машин, висока продуктивність і низька енергоємність. "МТПК "ПАНДА" є офіційним дилером компанії "Белагромаш-сервіс"(Росія, м. Білгород) в Україні. МІКРОБІОЛОГІЯ В РОСЛИННИЦТВІ: "Ми не успадкували грунт від наших предків - ми зайняли її у наших дітей". Екологічно безпечне, грунтозахисне, ресурсозберігаюче землеробство головна увага обертає на біологічні і біохімічні процеси, виходячи з уявлення про землю, як про живу саморегульовану систему, яку лише треба правильно налагодити і уміти підтримувати. При такому підході можна значно скоротити витрати на добрива, засоби захисту рослин, а також зберегти об'єми і підвищити екологічну чистоту продукції. МИ ПРОПОНУЄМО: - комплексні мікробні препарати з розробкою технологічних карт їх застосування; - фітосанітарний моніторинг грунту і листову діагностику; -интегрированные системи живлення і захисту рослин; - технологію мікробного розкладання рослинних залишків; - технологію підготовки грунту; - консультаційну підтримку.

 

Мапа

Контакти

МТПК Панда ООО
(основний офіс)

04074, Україна, Київська, Киев, ул.Новозабарская 2\\6 оф 321, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create